Frasier.sk - slovenská fan stránka o sitcome

Frasier.sk

slovenská fan stránka o populárnom sitcome
9. séria

Epizódy - 9. séria

1. Don Juan in Hell (Part I)

Frasier sa nevie rozhodnúť medzi Claire a Lanou. Nakoniec si uvedomí, že chce byť s Lanou a rozíde sa s Claire. Neočakávane sa však objaví Lanin bývalý manžel.

2. Don Juan in Hell (Part II)

Frasier sa ide zblázniť z toho, že sa mu nedarí nadviazať úspešný vzťah. Odchádza preč na chatu, kde chce byť sám, ale prízraky z minulosti ho nenechajú na pokoji.

3. The First Temptation of Daphne

Daphne má zlé tušenie, že do Nilesa sa zaľúbila jedna z jeho pacientiek a nedokáže odolať tomu, aby sa nepresvedčila kto to je. Martin sa vráti z rybačky a nechtiac donesie cvrčka, ktorý nedá spať Frasierovi.

4. The Return of Martin Crane

Martin má nastúpiť na nové pracovné miesto, bude pracovať ako strážnik. Ako sa chystá prvý krát do práce, tak sa mu vynárajú spomienky na posledný deň v predchádzajúcom zamestnaní, keď ho postrelili.

5. Love Stinks

Roz má nového priateľa Rogera, ktorý pracuje ako smetiar. Frasierovi zase lezie na nervy, že si o ňom v KACL myslia, že je snob, preto sa rozhodne doma usporiadať večierok. Medzi hosťami sa objaví aj Roz s Rogerom.

6. Room Full of Heroes

Je Halloween, doma u Frasiera sa všetci prezliekli do kostýmov svojich hrdinov a Frasier chce k tomu prispôsobiť hru, v ktorej ma každý na určité otázky odpovedať tak, ako by odpovedal ich hrdina. Niles príde oblečený ako Martin, čo sa nepáči Frasierovi.

7. Bla-Z-Boy

Martin býva u Frasiera už 8 rokov a Frasier je deprimovaný z toho, že nemá v podstate žiadny iný vzťah, okrem jeho vzťahu s otcom. Vyhrotené situácie na seba nenechajú dlho čakať.

8. The Two Hundredth Episode

Frasier práve odvysielal svoju 2000. show. Doma zistí, že mu chýba páska z 893. show a začína byť posadnutý tým, aby ju získal. Ozve sa mu muž, ktorý mu oznámi, že má nahrávku tej show. Frasier zistí, že ten muž je ním posadnutý.

9. Sharing Kirby

Kirby by sa rád zamestnal v KACL, Frasier je proti tomu, ale sľúbi mu, že mu pomôže nájsť vhodné zamestnanie. Medzitým Kirby pracuje u Nilesa pri upratovaní knižnice. Pre oboch získa veľkú cenu, keď sa dozvedia, že Kirby má dobré kontakty na majiteľa známej vínnej pivnice.

10. Junior Agent

Frasierova show klesá na popularite pod vplyvom inej novej show nejakého známeho doktora. Frasier chce viac investícií do reklamy a ide sa poradiť za Bebe. Tá ho prekvapujúco zverí svojej asistentke.

11. Bully for Martin

Frasierovi sa nepáči, že k Martinovi sa veľmi zle správa jeho nadriadený v práci. Rozhodne sa konať a stretne sa s majiteľom SBS, v ktorej Martin pracuje.

12. Mother Load (Part I)

Frasier má nejaké osobné problémy so susedom Camom Winstonom, ktoré postupne gradujú. Medzitým Niles požiada Daphne, aby sa k nemu nasťahovala. Všetko naruší príchod Daphninej matky Getrudy a brata Simona.

13. Mother Load (Part II)

Cam Winston zavesil na svoj balkón americkú vlajku, ktorou úplne zakryl Frasierovi výhľad z bytu. Ten má z toho bolehlav. Niles a Daphne cítia, že s Gertrude to budú mať ešte zložité.

14. Juvenilia

V záujme omladenia poslucháčskej základne Frasierovej show, Frasier pristúpi na zúčastnení sa interview so študentami istej strednej školy. Problémy nastanú, keď sa ho študenti začnú pýtať na jeho minulosť.

15. The Proposal

Niles sa rozhodne požiadať Daphne o ruku. Požiada Martina, aby na ten čas zobral Gertrude niekam von. Požiadanie o ruku sa však nečakane skomplikuje.

16. Wheels of Fortune

Frasiera navštívi Lilithin nevlastný brat Blaine Sternin. Frasier ho nemá rád, lebo je klamár a podvodník a chce, aby zmizol z jeho bytu. Blaine mu však tvrdí, že sa zmenil, Martin a Daphne mu uveria. Frasier zúri.

17. Three Blind Dates

Daphne, Niles, Roz a Martin rozmýšľajú ako nájsť Frasierovi nejakú partnerku. Snažia sa pre neho vybaviť rande, každé však dopadne úplne inak ako sa predpokladalo.

18. War of the Words

Frederick prišiel do Seattle, má sa zúčastniť súťaže v hláskovaní. Podarí sa mu zvíťaziť, ale neskôr je obvinený z podvodu, do ktorého sa zaplietol Frasier.

19. Deathtrap

Martin, Niles a Frasier sa prišli pozrieť do ich starého rodičovského domu, kde kedysi bývali. Frasier a Niles sa pozrú do svojej skrýše, čo mali pod dlážkou a objavia v nej ľudskú lebku. Rozhodnú sa záhadu vyriešiť.

20. The Love You Fake

Cam Winston a Frasier si stále nevedia prísť na meno. Martin a Camova matka Cora sa rozhodnú, že im "pomôžu" sa zbaviť toho ich nepriateľstva. Niles medzitým testuje nový vynález - Segway.

21. Cheerful Goodbyes

Craneovci prídu do Bostonu, majú sa zúčasniť istej konferencie. Na letisku sa stretnú s Cliffom, Frasierovym starým známym z baru Cheers, ktorý Frasier niekoľko rokov navštevoval. Cliff ich pozve na svoju rozlúčku.

22. Frasier Has Spokane

Frasier a Roz idú vysielať do 300 míľ vzdialenom Spokane, kde KACL prebrala miestne rádio. Miestni poslucháči však odmietnu jeho show. Roz sa medzitým rozišla s Rogerom.

23. The Guilt Trippers

Daphnina matka Gertrude sa nedokáže vyrovnať s tým, že ju manžel Harry opustil. Niles sa rozhodne ísť za ním do Manchestru. Frasier a Roz medzitým spáchali niečo, čo podľa Frasiera môže ohroziť ich priateľstvo.

24. Moons Over Seattle

Niles sa vrátil z Anglicka aj s Harrym. Stretnutie s Gertrude však dopadne úplne inak ako si predstavoval. Daphne povie Nilesovi, že sa chce za neho vydať.

Chcete vedieť viac?
Navštívte databázu epizód sitkomu Frasier na našej partnerskej stránke FreeSpace.sk, kde nájdete podrobné popisy epizód, hlášky a veľa zaujímavostí o sitkome.

Frasier na webe

Frasier na csfd.cz

Frasier na imdb.com