Frasier.sk - slovenská fan stránka o sitcome

Frasier.sk

slovenská fan stránka o populárnom sitcome
2. séria

Epizódy - 2. séria

1. Slow Tango in South Seattle

V Seattle vyšiel nový knižný bestseller s názvom Pomalé tango v južnom Seattle. Autorom je jeho jeden starý známy z Bostonu, ktorého nemal príliš rád. Čo je horšie, v knihe sa dočíta, že autor zakomponoval jeho jeden milostný zážitok do deja knihy.

2. The Unkindest Cut of All

Eddie sa postaral o to, že má potomkov, Frasier nechce mať doma ďalších psov a rozhodne sa psíkov podarovať a Eddieho dať vykastrovať aby sa to už nikdy nezopakovalo. Martin je však zásadne proti.

3. The Matchmaker

V KACL majú nového manažéra. Frasier ho pozve k sebe domov, lebo ho chce dohodiť Daphne, ktorá už dlho s nikým nechodila. Manažér je však gay a pozvanie od Frasiera si vysvetlí po svojom.

4. Flour Child

Niles si začína robiť starosti, či sa niekedy stane otcom, s Maris o tom nehovoril a necíti sa byť na to pripravený. Zoberie si vrecko múky a pokúsi sa či dokáže naň dávať taký pozor, ako keby to bolo dieťa.

5. Dukes, We Hardly Knew Ye

Niles nahovorí Frasiera, aby investoval do nehnuteľností, ktoré sa majú stavať na istom pozemku. Netušia, že na tom pozemku sa nachádza bar U Dukeho, kam Martin rád chodieva.

6. The Botched Language of Cranes

Frasier počas show v KACL dá radu jednej poslucháčke, ktorá má nejaké problémy, aby opustila upršaný, ponurý a depresívny Seattle. Krátko na to mu začínajú vyvolávať naštvaní ľudia, prečo sa tak zle vyjadruje o ich meste.

7. The Candidate

Frasier sa rozhodne zúčastniť istej predvolebnej kampane. Podporí kandidáta, ktorý je v opozícii voči kandidátovi, ktorého podporuje Martin. Frasier je zanietený v kampani, ale všetko sa zmení, keď sa jeho kandidát prizná, že ho kedysi uniesli mimozemšťania.

8. Adventures In Paradise (Part 1)

Frasier sa zoznámi s Madeline, ktorú uvidel v časopise o Seattle v rubrike 100. najpríťažlivejších ľudí v Seattle. Spolu odchádzajú na dovolenku na ostrov Bora Bora, ale ubytujú ich hneď vedľa chaty, kde dovolenkuje Lilith.

9. Adventures In Paradise (Part 2)

Frasier po incidente na Bora Bora sa snaží vyžehliť si vzťah s Madeline. Všetko sa zdá, že nakoniec dopadne dobre, pokým sa do toho zase nezamieša Lilith.

10. Burying a Grudge

Maris je v nemocnici. Keď ju boli všetci pozrieť, tak Frasier si všimol, že vo vedľajšej izbe leží Martinov bývalý kolega Artie, s ktorým sa Martin kedysi veľmi pohádal. Chce od Martina, aby ich kamarátsky vzťah dal do poriadku.

11. Seat of Power

Martin chce od Frasiera, aby opravil tečúci záchod. Frasier radšej na to zavolá inštalatéra, Niles zisťuje, že je to ich bývalý spolužiak, ktorý Nilesa kedysi šikanoval.

12. Roz In the Doghouse

Bulldog sa začne viac zaujímať o Roz, tej to lichotí, ale Frasier ju varuje, že mu ide iba o jedno. Roz si však myslí, že Frasier iba žiarli, že Bulldog má o ňu záujem. Pohádajú sa a Roz sa rozhodne v KACL spolupracovať s Bulldogom. Frasier prišiel o svoju asistentku.

13. Retirement Is Murder

Martin rieši záhadu jednej niekoľkoročnej vraždy, ktorú doteraz nikto nevyriešil. Frasier sa mu rozhodne s tým pomôcť.

14. Fool Me Once, Shame On You...

Frasier v Nervose zistí, že mu ukradli tašku. Čo je horšie, zlodej mu s vecami ukradol aj jeho identitu a teraz sa vydáva za neho.

15. You Scratch My Book...

Daphne číta knihu od nejakej doktorky Honey Snow, Frasierovi sa jej diela nepáčia. Zmení názor, keď sa s ňou zoznámi osobne. Niles medzitým zaúča Daphne, ako investovať do akcií.

16. The Show Where Sam Shows Up

Seattle navštívi Frasierov starý známy, barman Sam z Bostonu. Spomína, že sa mal oženiť so Sheilou, ich spoločnou známou. Frasier zisťuje, že so Sheilou kedysi prežil noc a Sam o tom nevie.

17. Daphne's Room

Frasier hľadá nejakú knihu, Martin mu povie, že si ju požičala Daphne. Ide si po knihu do jej izby, keď ho tam Daphne prichytí ako si obzerá jej veci. Veľmi sa na neho naštve.

18. The Club

Niles sa chváli Frasierovi, že mu Maris vybavila možnosť stať sa členom slávneho Imperiálneho klubu pre snobov. Neskôr sa dozvedia, že jedno miesto navyše je ešte voľné, tak členmi sa možno stanú obaja. Počas večierka v Imperiánom klube sa dozvedia, že jedno už bolo obsadené.

19. Someone to Watch Over Me

Blíži sa druhé výročie odovzdávania cien SeaBea. Frasier sa teší, ale náladu mu kazí tajná obdivovateľka, ktorá sa zdá, že je ním posadnutá.

20. Breaking the Ice

Martin sa chystá s Dukem na rybačku. Dukeho však seklo v krížoch, tak sa mu ponúkne Niles, že s ním pôjde, aby spravil dojem na Daphne. Pridá sa aj Frasier, ktorý má pocit, že Martin ho má rád menej, ako by si želal.

21. An Affair to Forget

Frasierovi do show volá nejaká Gretchen, ktorej muž, učiteľ šermu, trávi akosi príliš veľa času s jednou z jeho žiačiek. Frasier zisťuje, že tou žiačkou je Maris. Nevie ako to má povedať Nilesovi.

22. Agents In America Part III

V KACL sa majú podpisovať nové zmluvy. Frasierova agentka Bebe mu chce vybaviť oveľa lepšiu zmluvu, než akú mal doteraz a použije pri tom nekonvenčné prostriedky, ktoré sa Frasierovi vôbec nepáčia.

23. The Innkeepers

Frasier a Niles sa rozhodnú, že kúpia reštauráciu, ktorá sa bude rušiť. Počas prvej večere im ujdú všetci kuchári kvôli nejakému incidentu a musia večere pre hostí dovariť sami.

24. Dark Victory

Niles je naštvaný na Frasiera, že mu "ukradol" pacientku. Roz sa cíti osamelo a cnie sa jej za rodným Wisconsinom. Martin má narodeniny a s Daphne sa ako obvykle pohádajú. Do toho vypadne prúd v celom južnom Seattle.

Chcete vedieť viac?
Navštívte databázu epizód sitkomu Frasier na našej partnerskej stránke FreeSpace.sk, kde nájdete podrobné popisy epizód, hlášky a veľa zaujímavostí o sitkome.

Frasier na webe

Frasier na csfd.cz

Frasier na imdb.com