Frasier.sk - slovenská fan stránka o sitcome

Frasier.sk

slovenská fan stránka o populárnom sitcome
3. séria

Epizódy - 3. séria

1. She's the Boss

V KACL majú novú manažérku. Tá si s Frasierom nepadne do oka a začne medzi nimi konflikt, kto viac vydrží vzdorovať tomu druhému. Frasier si pre svoju show "vybaví" nočný vysielací čas.

2. Shrink Rap

Frasier a Niles sedia u nejakého psychiatra, ktorý sa špecializuje na terapiu dvojíc. Má vyriešiť konflikt medzi Frasierom a Nilesom, ktorí medzi sebou večne súťažia.

3. Martin Does It His Way

Frasier je poverený zorganizovať pohreb neobľúbenej tety Louise, ktorá si Frasiera obľúbila. Tomu sa príliš do toho nechce, najmä keď si má napísať pohrebnú reč. Martin posiela Frankovi Sinatrovi texte piesne, ktorú kedysi napísal pre svoju ženu Hester.

4. Leapin' Lizards

Bulldog si stále robí srandu z Frasiera, ten je už z neho nervózny a rozmýšľa, ako mu v tom zabrániť. Prichystá na neho pascu, ale chytí sa do nej niekto úplne iný.

5. Kisses Sweeter Than Wine

Frasier bude doma organizovať ochutnávku vína, ktorej sa zúčastní niekoľko známych osobností. Preto treba aspoň na jeden deň presťahovať Martinovo kreslo mimo obývačky. Počas sťahovania Nilesovi vypadne z rúk a na parketách sa spraví ryha. Udalosti naberú rýchly spád.

6. Sleeping With the Enemy

Manažérka Kate zrušila zvýšenie platov v KACL. Zamestnanci rádia chcú štrajkovať a Frasiera si zvolia za svojho hovorcu. Tomu sa do toho príliš nechce, aj kvôli tomu, že s Kate nevychádza dobre.

7. The Adventures of Bad Boy and Dirty Girl

Manažérka Kate chce, aby Frasier s Roz zastúpili kolegu v jeho nočnej show. V závere show Frasier pustí unavenú Roz skôr domov, po jej odchode príde Kate za Frasierom. K niečomu medzi nimi dôjde, nevšimnú si však, že sú stále v éteri...

8. The Last Time I Saw Maris

Maris je 3 dni nezvestná a Niles sa o ňu veľmi obáva. Neskôr sa dozvie, že bola na nákupoch. Niles jej vytmaví jej arogantné správanie, ona ho za to vyhodí z domu.

9. Frasier Grinch

Blížia sa Vianoce, Frasier nemá dobrú náladu. Prekáža mu Martinova nevkusná vianočná výzdoba a stále nemá pre syna Fredericka vhodný darček.

10. It's Hard to Say Goodbye if You Won't Leave

Frasier nemôže prestať myslieť na Kate od noci, keď k niečomu medzi nimi došlo počas nočnej show. Dohodne sa na rande s inou ženou z KACL, ale stále ho to ťahá ku Kate. Tá mu povie, že odchádza do Chicaga.

11. The Friend

Martin vyčíta Frasierovi, že nemá žiadnych priateľov, iba Nilesa. Frasier sa zatne a nájde si cez rádio nového priateľa. Stretnú sa v Nervose a tam zistí, že jeho nový priateľ je na invalidnom vozíku.

12. Come Lie With Me

Frasierovi sa nepáči, že Daphne spáva pod jeho strechou so svojím priateľom. Daphne sa rozhodne odsťahovať. Frasier zistí, že bez nej to nepôjde.

13. Moon Dance

Frasier odchádza na dovolenku. Niles sa chystá na bál, ale prizná sa, že nevie tancovať. Daphne sa podujme, že ho to naučí.

14. The Show Where Diane Comes Back

Do Seattle prichádza Diane, ktorá kedysi chodila s Frasierom, keď ešte žil v Bostone. Nechala ho a ten rozchod veľmi zle prežíval. V Seattle má mať generálku nejakej svojej hry a potrebuje od Frasiera pomoc.

15. A Word to the Wiseguy

Maris sa dostala do nejakých problémov. Roz Frasierovi a Nilesovi odporučí nejakého Jeromeho, ktorý dokáže vyriešiť každý problém. Frasier a Niles si o ňom myslia, že je mafián. Ten za vyriešenie problému chce od Frasiera malú službičku.

16. Look Before You Leap

Frasier má radosť z toho, že 29. februára je vonku 28 stupňov. Martin sa chystá na narodeninovú párty jedného kamaráta, ktorý žije v Montane, ale lietadlo takmer havaruje. Nilesovi začína chýbať Maris. Roz opäť nevyjde rande a Daphne zle dopadne u kaderníka.

17. High Crane Drifter

Frasier je už unavený z nezdvorilých ľudí. V Nervose, keď mu nejaký chlapík drzo obsadí stôl, naštve sa a vyhodí ho. Zrazu je hrdinom a vzorom pre celý Seattle.

18. Chess Pains

Frasier si zohnal vzácnu šachovnicu, ale nikto s ním nechce hrať. Nakoniec prehovorí Martina, ale ten ho porazí. Frasierovi sa nepodarí vyhrať ani v odvete a začína byť posadnutý myšlienkou ako poraziť Martina.

19. Crane vs. Crane

Syn známeho milionára požiada Nilesa, aby ho na súde obhajoval v spore s jeho otcom, ktorého považuje za senilného a nespôsobilého riadiť majetky. Frasier sa stretne s dotyčným milionárom a myslí si, že sa len trochu excentricky správa. Rozhodne sa ho na súde obhajovať, čím sa dostane do sporu s Nilesom.

20. Police Story

Frasiera zastaví policajná kontrola. Kontroluje ho príťažlivá policajtka a neskôr doma Frasier chce od Martina, aby mu zistil kto to bol. Martin zistí, že ide o Maureen a chodieva do baru k McGintymu. Stretnú sa v bare, ale policajtke sa zapáči Martin.

21. Where There's Smoke, There's Fired

KACL získal nový majiteľ. Frasier zisťuje, že Veľký Willy, ako si nový majiteľ hovorí, chodí s jeho agentkou Bebe. Willy chce od Frasiera, aby odnaučil Bebe fajčiť. Dáva mu na to 3 dni.

22. Frasier Loves Roz

Roz je zúfalá z toho, že stále nikoho nemá a rozhodne sa zbaliť prvého chlapa, ktorého stretne. Tým je nejaký Nilesov pacient menom Ben, ktorý je známy sukničkár. Fraserovi sa to nepáči a chce Roz ochrániť. Všetci si začnú myslieť, že žiarli na Bena a Roz chce pre seba.

23. The Focus Group

Roz a Frasier sledujú tajný prieskum, kde niekoľko náhodne vybraných ľudí kritizuje ich show. Kritika dopadne dobre, až na jedného muža, ktorý o Frasierovi povie, že ho nemá rád. Frasier chce za každú cenu zistiť, prečo ho nemá rád.

24. You Can Go Home Again

Už sú tomu 3 roky, čo Frasier a Roz spolupracujú. Tá mu podaruje kazetu s nahrávkou ich prvej show. Frasier si zaspomína na príchod do Seattle a svoje prvé trapasy.

Chcete vedieť viac?
Navštívte databázu epizód sitkomu Frasier na našej partnerskej stránke FreeSpace.sk, kde nájdete podrobné popisy epizód, hlášky a veľa zaujímavostí o sitkome.

Frasier na webe

Frasier na csfd.cz

Frasier na imdb.com