Frasier.sk - slovenská fan stránka o sitcome

Frasier.sk

slovenská fan stránka o populárnom sitcome
8. séria

Epizódy - 8. séria

1. And the Dish Ran Away with the Spoon (Part I)

Daphne a Niles spolu ušli z Daphninej svadby s Donnym. Ten to nechce nechať len tak a ani Mel sa nechce Nilesa len tak ľahko vzdať.

2. And the Dish Ran Away with the Spoon (Part II)

Niles a Daphne si chcú dať rande, ale Mel im všetko kazí. Daphne začína pochybovať, či bolo správne opustiť Donnyho.

3. The Bad Son

Frasier v autobuse spozná peknú ženu. Zistí, že pracuje v domove dôchodcov a využije Martina, aby sa dostal bližšie k nej. Daphne a Niles si spravili piknik na streche mrakodrapu.

4. The Great Crane Robbery

Stanica KACL má nového šéfa. Ten si hneď od začiatku rozumie s Frasierom a chce od neho aby ho naučil správaniu sa vo vysokej spoločnosti. Frasier je nadšený, ale len krátko...

5. Taking Liberties

Frasier si najal komorníka, ako čiastočnú náhradu za Daphne. Niles už nevydrží spôsoby, ktorými ho vydiera Mel a na jednom večierku sa to rozhodne radikálne ukončiť.

6. Legal Tender Love and Care

Craneovci si najali právničku, ktorá ich má vysekať z problémov, ktoré im narobil Donny. Všetko sa však neplánované úplne zmení.

7. The New Friend

Roz má nového priateľa. Frasier sa s ním zoznámi a zistí, že si dobre rozumejú. Keď sa s Roz rozíde, tak Frasier jej sľúbi, že sa prestane s ním kamarátiť.

8. Mary Christmas

Frasier sa teší ako bude moderovať s jednou známou moderátorkou predvianočnú show v uliciach Seattle. Radosť ho však rýchlo prejde ako zbadá starú známu Dr. Mary.

9. Frasier's Edge

Frasier dostal cenu za celoživotné dielo. To, čo dosiahol, ho však tak zlomilo, že musí vyhľadať pomoc svojho profesora psychiatrie Dr. Tewkesburyho.

10. Cranes Unplugged

Do Seattle prišiel Frederick. Frasier sa na neho veľmi teší, ale Frederick, už nie je ten malý milý chlapček ako kedysi.

11. Motor Skills

Frasierovi sa pokazilo auto, ktoré si nevedel sám opraviť. Aby sa s Nilesom pred Martinom a Daphne ukázali, že sú k niečomu, rozhodli sa prihlásiť na kurzy pre automechanikov.

12. The Show Must Go Off

Frasier na jednej sci-fi akcii stretne známeho divadelného herca, ktorý ho v mladosti inšpiroval. Spolu s Nilesom ho chcú vrátiť na divadelné dosky, ale herec už nie je to, čo býval.

13. Sliding Frasiers

Frasier sa rozhoduje, či si oblečie na rande sako alebo sveter. V závislosti od toho, čo si oblečie, sa začne odvíjať jeho osud.

14. Hungry Heart

Kenny si dohodol rande s jednou ženou a s výčitkami svedomia si ide za Frasierom po pomoc. Frasier sa rozhodne, že pôjde na rande namiesto neho, to však dopadne úplne inak ako plánoval. Medzitým Daphne sa príliš veľa napcháva sladkosťami.

15. Hooping Cranes

Craneovci idú na basketbalový zápas. Niles vyhrá možnosť hodiť si loptou na kôš a ako hodí kôš, tak je z neho zrazu superhviezda. Sláva mu začne stúpať do hlavy.

16. Docu. Drama

Roz rozbieha vlastnú show o vesmíre. Frasier sa jej votrie do tímu s úmyslom pomôcť, ale problémy sa začnú čoskoro objavovať.

17. It Takes Two to Tangle

Frasierova a Nilesova bývalá škola vyhlásila bankrot. V snahe zachrániť ju, zúfalo hľadajú sponzorov. Martin sa zoznámi s veľmi bohatou ženou, Frasier a Niles to chcú využiť.

18. Forgotten But Not Gone

Niles sa opäť stal Korok majstrom vo Vínovom klube. Frasier sa rozhodne na svoje členstvo v klube abdikovať, bude mať svoju vlastnú show o víne v rádiu. Zároveň Martinovi chce najať novú opatrovateľku.

19. Daphne Returns

Daphne sa vracia z kúpeľov a spomenie, že chudnúť jej pomáhala nejaká tamojšia terapeutka. Niles nie je z toho nadšený. Frasier začína mať pocit, že si Niles Daphne príliš zidealizoval.

20. The Wizard and Roz

Frasierovi sa nepáči, že Dr. Tewkesbury a Roz majú k sebe bližšie ako by mali mať. Niles zase neverí Daphniným videniam. Zavolajú si špecialistu na médiá.

21. Semi-Decent Proposal

Frasier sa v obchode s elektronikou zoznámil s Claire, ihneď mu padla do oka. Lana, Frasierova bývalá partnerka a priateľka Claire mu sľúbi, že mu Claire dohodí, ale chce za to niečo.

22. A Passing Fancy

Frasier doučuje Laninho syna Kirbyho. Ak Kirby spraví skúšky, tak Lana odporučí Claire, aby začala chodiť s Frasierom. Všetko sa však začne postupne zamotávať.

23. A Day in May

Frasier "pomáha" Lane predať istý dom, Niles spolu s Daphne venčia Eddieho v parku a Martin sa zúčastní konania vo veci prepustenia z väzenia muža, ktorý kedysi Martina prepustil.

24. Cranes Go Caribbean

Frasier chce Claire pozvať na výlet do Belize. Daphne zbadá na stolíku letenky a myslí, si že Niles ju chce pozvať do Belize na ich prvé výročie.

Chcete vedieť viac?
Navštívte databázu epizód sitkomu Frasier na našej partnerskej stránke FreeSpace.sk, kde nájdete podrobné popisy epizód, hlášky a veľa zaujímavostí o sitkome.

Frasier na webe

Frasier na csfd.cz

Frasier na imdb.com