Frasier.sk - slovenská fan stránka o sitcome

Frasier.sk

slovenská fan stránka o populárnom sitcome
5. séria

Epizódy - 5. séria

1. Frasier's Imaginary Friend

Frasier letí do Mexika. V lietadle sa zoznámi so supermodelkou a vznikne medzi nimi vzťah. Doma mu však nikto neverí, že práve on zbalil nejakú supermodelku.

2. The Gift Horse

Martin má narodeniny. Niles a Frasier súťažia, kto z nich mu dá najlepší a najhodnotnejší darček.

3. Halloween

Roz sa Frasierovi prizná, že je asi tehotná. Počas halloweenskej párty Niles počuje o tehotenstve hovoriť Frasiera keď sa o tom baví s Daphne a myslí si, že tehotná je Daphne.

4. The Kid

Roz už vie naisto, že je tehotná. Frasier je prekvapený, že otec jej dieťaťa je od nej oveľa mladší. Sľúbi jej pomoc.

5. The 1000th Show

Frasier oslavuje svoju tisícu show. Manažér stanice zorganizuje oslavnú akciu priamo pod Vesmírnou ihlou, s názvom Deň Frasiera Cranea. Akcie sa zúčastní aj primátor Seattle.

6. Voyage of the Damned

Martin, Frasier, Niles a Roz sa zúčastnia jednej akcie, ktorá sa odohráva na palube lode. Niles na lodi stretáva Maris, hoci mala byť vo Švajčiarsku.

7. My Fair Frasier

Frasier sa v jednom obchode zoznamuje s právničkou Samanthou. Začnú spolu randiť a odmieta názory ostatných, že Samantha v ich vzťahu prebrala vedúcu úlohu.

8. Desperately Seeking Closure

Samantha sa rozchádza s Frasierom. Ten je z rozchodu sklamaný a za každú cenu chce vedieť, prečo ho nechala.

9. Perspectives On Christmas

Sú Vianoce. Martin má hrať v nejakej divadelnej vianočnej hre, ktorá sa skúša v miestnom kostole. Daphne si myslí, že sa blíži Martinova posledná hodina a preto začal chodiť do kostola.

10. Where Every Bloke Knows Your Name

Frasier dlho nemal žiadne rande a preto ho Daphne zoberie do jej obľúbenej krčmy, aby ho s niekým zoznámila. Frasierovi sa tam zapáči a rozhodne sa, že tam bude chodiť. Daphne sa to nepáči.

11. Ain't Nobody's Business if "I Do"

Daphne v bielizni objaví zásnubný prsteň. Všetci si myslia, že Martin chce požiadať Sherry o ruku.

12. The Zoo Story

V KACL sa budú prehodnocovať pracovné zmluvy. Frasier je pohádaný s Bebe a preto má nového agenta. Frasierovi nový agent navrhne, že k zvýšeniu platu mu pomôže zvýšenie popularity a preto by sa mal zúčastniť jednej akcie v miestnej ZOO, kde chcú jedného žeriava pomenovať podľa neho.

13. The Maris Counselor

Niles si chce s Maris spraviť pekný večer. So šokom zisťuje, že Maris ho podvádza s jej terapeutom. Rozhodne sa ju opustiť. Martin má mladú nápadníčku, ale neskôr sa dozvie, že ho chce dohodiť svojej matke.

14. The Ski Lodge

Craneovci spolu s Daphne a jej jednou kamarátkou idú na hory na lyže. Tam ich privíta lyžiarsky inštruktor, ktorému sa páči Niles. Každý tam začne baliť niekoho iného.

15. Room Service

Lilith je opäť v Seattle, jej aktuálny manžel Brian ju opustil. Frasier ju pozve na jednu recepciu. Niles ju potom odprevadí na hotel a skončia spolu v posteli.

16. Beware of Greeks

Craneovci sa chystajú na svadbu Frasierovho a Nilesovho bratranca Nikosa, ktorému Frasier raz zle poradil a ten zanechal nádejnú kariéru chirurga. Za to ho jeho teta Zora neznáša.

17. The Perfect Guy

V KACL majú nového kolegu. Vo všetkom je lepší ako Frasier, ten zúfalo na ňom hľadá aspoň jednu chybičku. Bulldog sa sťažuje, že mu preberá všetky ženy v KACL.

18. Bad Dog

V Nervose sa objaví ozbrojený lupič. Bulldog použije Roz ako živý terč, ale všetci si myslia, že ju chcel ochrániť. Iba Frasier vie ako to bolo naozaj. Bulldog sa však nemieni priznať.

19. Frasier Gotta Have It

Frasier má novú známosť Caitlin. Tá sa však správa excentricky a Frasier začína pochybovať, či to má budúcnosť.

20. First Date

Niles chce pozvať Daphne na rande, ale v rozhodujúcej chvíli sa zľakne. Vymyslí si, že chce na rande pozvať vlastne niekoho iného.

21. Roz and the Schnoz

Roz sa zoznamuje s rodičmi otca svojho dieťaťa. Zisťuje, že sú škaredí a obáva sa, že aj jej dieťa bude škaredé. Frasier daruje Daphne nejaké lacné náušnice, ona si myslí, že sú z pravého zafíru.

22. The Life of the Party

Frasier a Niles sa sťažujú, že nikoho nemajú. Martin im poradí, nech zorganizujú párty pre slobodných. Roz porodí dcéru Alice.

23. Party, Party

Frasier stále chodí neskoro na jedno rande s istou Triciou. Dohodne sa s ňou na ďalšom, bohužiaľ doma ho čaká narodeninová oslava a zároveň je pozvaný na párty do Safari klubu.

24. Sweet Dreams

Do KACL prichádza nový manažér. Tomu sa nepáči, že Frasier nechce čítať reklamy. Nakoniec uzná, že ho do toho nútiť nebude. Za to ho majiteľ stanice vyhodí. Frasier ide protestovať za majiteľom, ten mu povie, že mení formát stanice a namiesto KACL bude hudobné rádio Salsa. Frasier a ostatní moderátori sú prepustení.

Chcete vedieť viac?
Navštívte databázu epizód sitkomu Frasier na našej partnerskej stránke FreeSpace.sk, kde nájdete podrobné popisy epizód, hlášky a veľa zaujímavostí o sitkome.

Frasier na webe

Frasier na csfd.cz

Frasier na imdb.com