Frasier.sk - slovenská fan stránka o sitcome

Frasier.sk

slovenská fan stránka o populárnom sitcome
Dej sitcomu

Sitcom Frasier

Príbeh sa odohráva v americkom meste Seattle, v štáte Washington na severozápade USA. Renomovaný bostonský psychiater Dr. Frasier Crane sa po rozvode so svojou ženou Lilith vracia naspäť domov do Seattle začať nový život.

V Seattle žije jeho brat Niles, ktorý je tiež psychiatrom a ktorý žije v dlhoročnom manželstve so ženou Maris. Niles sa čiastočne stará o otca Martina, ktorý je bývalým detektívom a policajným dôstojníkom, a ktorého počas výkonu služby postrelili do boku a odvtedy musí chodiť o palici.

Martin má okrem Nilesa ešte verného psa Eddieho (Jack Russell teriér). Niles chce, aby si Frasier zobral otca k sebe, nech sa aj on o neho stará, problém je, že Frasier a Martin si nevychádzajú príliš dobre.

Frasier sa teda rozhodne, že Martinovi nájde opatrovateľku, ktorá by sa o neho postarala. Počas pracovných pohovorov sa nakoniec rozhodnú pre Daphne Moon, profesionálnu fyzioterapeutku z anglického Manchestru. Niles, od prvej chvíle, ako sa spoznal s Daphne, sa do nej platonicky zaľúbil a svoje city k nej dokázal skrývať celé roky.

Frasier po tom, ako sa ubytoval v novom byte, nastúpil do nového zamestnania - bude pracovať ako rozhlasový psychiater v miestnej rozhlasovej stanici KACL. Tam sa stretáva so svojou producentkou Roz Doyle, ktorá bude zároveň aj jeho asistentkou.

Frasier na webe

Frasier na csfd.cz

Frasier na imdb.com